+420 606 311 796
Registrace
Přihlášení

Nákupní košík
0 ks / 0
Kategorie
Nejprodávanější zboží
Poradna
Pěnový polyuretan je známý pod značkou "MOLITAN". Tento materiál prošel mnoha inovacemi.
HR pěna je základní materiál pro každou kvalitní matraci. Matrace ze studené pěny jsou elastické a dobře prodyšné.
Viscoelastická pěna - líná pěna, paměťová pěna - je zárukou maximálního komfortu spánku. Líná pěna se v matraci používá v jádru matrace a taky prošitá v potahu.
Jedná se o nejoblíbenější materiál na matrace. Pěnové matrace jsou vyráběny z různých druhů pěnových materiálů. Složení matrací je v kombinací vrstev pěn nebo z jednoho kusu materiálu.
Design postele je důležitý. Nezapomínejme však, že postel není jen kus nábytku na doladění interiéru. Je to místo, kde trávíme třetinu života.
Matrací je dnes tolik, až se z toho hlava motá :). Rozeznat matraci, která bude vyhovovat přímo Vám, se pokusíme přiblížit v těchto řádcích.
archiv
úvod Poradna Matrace z PUR pěny

Matrace z PUR pěny

02.09.
2015
Pěnový polyuretan je známý pod značkou "MOLITAN". Tento materiál prošel mnoha inovacemi.
PUR (polyuretan) pěna je materiál vhodný na výrobu matrací díky svým vlastnostem jako pružnost, tvarová stálost, nízká hmotnost a cenová dostupnost. Matrace z PUR pěny jsou vyráběny buď z jedné vrstvy PUR pěny, nebo z více vrstev různých druhů polyuretanových pěn. 
 
Matrace z PUR pěny se rozlišují podle objemové hmotnosti materiálu. Objemová hmotnost pěny udává hmotnost pěny na metr krychlový. Od toho údaje je možno odvodit životnost pěny. Čím vyšší číslo, tím je pěna kvalitnější. Rozmezí objemové hmotnosti se běžně pohybuje od 15–40 kg/m3.

Doporučené modely matrací z PUR pěny:

 
Autor: Spilepe.eu
logo
Specializované ložnicové studio, 12 let zkušeností, individuální přístup, tisíce spokojených zákazníků. Výroba a prodej zdravotních matrací, roštů, ergonomických polštářů, postelí z masivu, dětských pokojů a postelí na přání. Řešíme ložnice na míru. Prodej ložního povlečení, přikrývek a polštářů.
Expediční sklad
Rudé armády 77
739 21 Paskov

+420 606 311 796
info@spilepe.eu
www.spilepe.eu
nahoru