Všechny kategorie

Dětská postel domeček + matrace + rošt

napsáno: 02.03.2019

Dětská postel domeček + matrace + rošt

TOP cena v ČR !!!!!!!! Dětská postel s matrací a roštem. A je to tady. Dětská postel domeček láme rekordy v oblíbenosti u zákazníků. Nabízíme TOP cenu v ČR. Představujeme Vám novinku - dětskou postel domeček v rozměru 160/80 cm v top ceně v ČR. Ochranné bariery, je možno namontovat na obě strany, případně zcela demontovat. Minimalistická forma se dokonale integruje s různými interiérovými dekoracemi od klasických řešení až po moderní. Nábytek dokonale spojuje eleganci s útulností a poskytuje všestrannou ložnici. Nekomplikovaná konstrukce poskytne místnosti dekorativní přízvuk při zachování snadné péče. Tato postel Vám přinese harmonii a skvělé podmínky pro odpočinek Vašich ratolestí.

Dětská postel domeček + matrace + rošt


Nábytek je vyroben z borového dřeva a třikrát lakován ekologickým lakem. Použité laky jsou certifikovány Národním hygienickým ústavem. Použité laky mohou býti na předmětech, se kterými budou mít děti kontakt (dodržování DIN EN 71 ).
Produkt je dodáván v obalech pro vlastní montáž.
U našich zákazníků, jde o nejoblíbenější dětskou postel.

Balení obsahuje:

  • postel
  • laťový rošt
  • matrace
  • spojovací materiál
  • ochranné bariéryVíce o tomto produktu, neleznete ZDE - www.spilepe.eu/produkty/postylky---deti/postel-domecek-160-80-cm---matrace-i-rost/8082.html
Příjemný nákup přeje www.spilepe.eu
Ke stažení:
Zpět na výpis aktualit

Volejte Po-Pá 8:00–14:30

+420 606 311 796

Pište na emailovou adresu

info@spilepe.eu

Při nákupu nad 25000 Kč

Doprava zdarma

V naší nabídce máme

více jak 6579 produktů